KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3262082
nr 326 2082
Akvarell
sign. marin, 35x25
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 september 2004
250 kr
300 kr
350 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)